Maailma kõige lahedam terrass

Jah, sarja ise tehtud lisandub midagi eriti võimast: terrass. Kahjuks jäi vana paadisild meile terrassina siiski liiga väikseks.

Mõõdud: 31 m2
Aega kulus: 6 päeva
Eelarve: 2000 euri (materjal ja paar tööriista, sh pvc katus)

saaks ka kiiremini, kuid kuna tegija oli äärmuslik pedant ning terrass peaks vastu pidama ka suuremale jenka-tantsijate seltskonnale, siis läks aega tõepoolest pea nädala jagu.

Konstantselt on terrassil laud ning toolid, sh lamamisasendisse käivad tšillimistoolid 🙂 plaan tekitada maja seina äärde lõunapoolsesse külge, katuse alla ka diivanilaadne mööblitükk, millel oleks võimalik ka pikali visata. Lisaks on plaan katusealuse äärtesse paigutada heledat tülli, mis suvel laisalt tuules liiguks ja samas varjaks katuse all toimuvat. Üks korralik sääsevõrk peaks ka tekkima, et kevad-suvel ilma segajateta ilma saaks nautida.

Vihmase ilma pilt siin:

Aga terrass sai ilus, imeline, maja ümber L kujuliselt, lai trepiaste kolmes terrassi erinevas küljes, kus mõnus istuda ja imetleda ümbritsevat.

Ühelt trepiastmelt pääseb aeda läbi noorte mändide lookleva pohlataimedest tee. See on hullult hubane-armas rajake.

Terrass lausa kutsub puhkama, joogatama, tšillima, hommikust sööma, lihtsalt olema, nautima.

Terrassile lisandub läbipaistvast pvc-st ka katus, nii u 7 m2 suurune, mille all ka vihmase ilmaga naudiskleda saab. Katus saab tulema meile lähiajal 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress |Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv